Kullanım Koşulları

 
Sevgili ziyaretçimiz, lütfen https://www.auto-tuning-teile.com/ web Auto Tuning Teile’yi ziyaret etmeden önce işbu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Auto Tuning Teile’ye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenen şartlara uymanıza bağlıdır. Şayet bu sözleşmede yazan herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen Auto Tuning Teile’ye erişiminizi sonlandırınız. Auto Tuning Teile’ye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak, işbu sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin, tarafımızca varsayılacağını lütfen unutmayınız.
https://www.auto-tuning-teile.com/ web Auto Tuning Teile tarafından yönetilmekte olup, bundan sonra Auto Tuning Teile olarak anılacaktır. İşbu Auto Tuning Teile’ye ilişkin Kullanım Koşulları, yayınlanmakla yürürlüğe girer. Değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak Auto Tuning Teile’ye aittir ve Auto Tuning Teile üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri, tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.
Gizlilik
Gizlilik, ayrı bir sayfada, kişisel verilerinizin tarafımızca işlenmesinin esaslarını düzenlemek üzere mevcuttur. Auto Tuning Teile’yi kullandığınız takdirde, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz.
Hizmet Kapsamı
Şirket Adı olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, yasalar çerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup; hizmetlere ilişkin yapacağımız değişiklikler, Auto Tuning Teile’de yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.
Telif Hakları
Auto Tuning Teile'de yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi (bundan böyle ve daha sonra "içerik" olarak anılacaktır) Şirket Adı olup, tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın Auto Tuning Teile içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.
Genel Hükümler
1-) Kullanıcıların tamamı, Auto Tuning Teile yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. Auto Tuning Teile dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki, hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Auto Tuning Teile’nin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.


2-) Auto Tuning Teile’de mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Lakin gösterdiğimiz çabaya rağmen, bu bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir, birtakım farklılıklar olabilir. Bu sebeple, Auto Tuning Teile içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangi bir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.


3-) Auto Tuning Teile'de üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen diğer web Auto Tuning Teile, uygulamalara ve platformlara köprüler (hyperlink) bulunabilir. Auto Tuning Teile, işlevsellik yalnızca bu Auto Tuning Teile ulaşımı sağlamakta olup, içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz4-) Auto Tuning Teile’yi virüslerden temizlenmiş tutmak konusunda elimizden geleni yapsak da, virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini vermemekteyiz. Bu nedenle veri indirirken, virüslere karşı gerekli önlemi almak, kullanıcıların sorumluluğundadır. Virüs vb. kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.
 
5-) Auto Tuning Teile’de sunulan hizmetlerde, kusur veya hata olmayacağına ya da kesintisiz hizmet verileceğine dair garanti vermemekteyiz. Auto Tuning Teile’nin hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz.
Sorumluluğun Sınırlandırılması
Auto Tuning Teile’nin kullanımından doğan zararlara ilişkin sorumluluğumuz, kast ve ağır ihmal ile sınırlıdır. Sözleşmenin ihlalinden doğan zararlarda, talep edilebilecek toplam tazminat, öngörülebilir hasarlar ile sınırlıdır. Yukarıda bahsedilen sorumluluk sınırlamaları aynı zamanda insan hayatına, bedeni yaralanmaya veya bir kişinin sağlığına gelebilecek zararlar durumunda geçerli değildir. Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, gecikme, ifa etmeme veya temerrütten dolayı, herhangi bir tazminat yükümlülüğümüz doğmayacaktır.
Uyuşmazlık Çözümü: İşbu Sözleşme'nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır; Yozgat Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
Auto Tuning Teile'de Ödeme Koşulları:
Üyelik ücretsizdir.